Met grote verslagenheid moeten wij het nieuws melden van het overlijden van een van onze jeugdtrainers Jeroen ‘Smekke’ Smets. Onze gedachten gaan uiteraard in de eerste plaats naar zijn vriendin en zijn twee jonge kinderen voor wie dit een verschrikkelijk verlies is.

In onze club was Jeroen een graag geziene trainer die bij onze jongere leeftijden altijd voor een optimale sfeer zorgde. Naast zijn rol als trainer zette Jeroen zich op allerlei gebieden in voor onze club. Zo was hij ooit DJ op onze jeugdfuif en organiseerde hij deze winter de deelname van KMD Halen aan de winterwandeling. Ook de onderlinge plaagstoten tussen Jeroen (als KRC Genk supporter) en clubleden met andere sympathie├źn zullen we heel erg missen.

Wij wensen zijn gezin, familie en vrienden heel veel sterkte de komende weken en maanden.